Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Badboys

    őstag

    válasz polgi803 #1264 üzenetére

    Én a helyedben a samuval egyenlőre kivárnék. Van itt kolléga az a huawei órával is elégedett volt. Nekem nem jött be telsteli volt hibával és hab a tortán amikor 1 évesen kukázták a projektet. Bagatel 120 ment a kukába. Garanciában cseréltem a samura nagy hiba volt ez sem az aminek kikikáltják. Sőt be ázik netán a katonai minősítés ellénére ami max. a porállóságra jó nem garanciázzák. Igaz 50 méter a vízállósága ami nem az aminek írják. A valóságban átverés az egész. Gyakorlatilag egy csicsa és designe semmi más. A hWatch2 oldalán is le írtam a véleményem sokaknak szúrta a szemét. Viszont én alapjában le írom az igazságot és nem takargatom a véleményem. Valószínűleg itt sem lesz másként, de valójában nem érdekel. Nem nem adom el senki javaslatára sem addig használom amig megnem rogyik. Nálam az óra kerek és nem szögletes meg ovál és automata, ezért nem is használom csak kizárólag gyalogláshoz és kerékpározáskoz. Ez ne rettentsen el a vásárlástól mert ettől eltekintve neked akár jó is lehet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák