Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fritz Teufel

    addikt

    válasz pusihusi #364 üzenetére

    Szia! Jól láttam, hogy te is sorstárs vagy. :C Volt vele egy kis kálváriám, de mindenki megelégedésére, megoldódott a dolog.
    Tényleg elképesztő a különbség már tapintásra is. Amikor a MyAudio a kezemben volt, akkor az jónak tűnt. Hónapokig azt használtam, az vált megszokássá. Aztán amikor ezt kicsomagoltam és a kezembe fogtam, akkor döbbenetes volt a differencia. A GPS meg a Galaxy S II-höz képest is meglepő. Az ablak mellé álltam vele és nagyképűen mutogattam a hangvezérlést. Elindítottam a navigációt (előtte még a GPS sem volt bekapcsolva) és utasítottam. Betöltött a map és azonnal navigálni kezdett. Majdnem elejtettem, úgy megijesztett a hang. Az GSG II-nek kell egy kis idő amíg holdat talál, de ez azonnal talált egyet (gondolom közvetlenül a háztetőn) és már irányítgatott is. Nem számítottam rá..
    Független, igen. Meg is lepett, hogy még nem jött ki rá a ROM. Majd kibírom addig valahogy, igazából az csak hab a tortán. Nagyon tetszik.

    Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Új hozzászólás Aktív témák