Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz Grecky #75904 üzenetére

    teljes mértékben egyetértek.
    ezért döntöttem én is úgy, hogy bár a formáját ennek imádom, de többet 90%, hogy ha droidon maradok, nem lesz se samu, se más. csak nexus.
    nevetséges ez a buziskodás, amit leművelnek a gyártók terméktámogatás címen.
    és, ahogy olvasom néha, mi még a szerencsésebbek vagyunk

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • sheep

    addikt

    válasz Grecky #75904 üzenetére

    Igazad van neked is, de abban nem értek egyet hogy el van cseszve az egész. Nálam is nagyon jó a 4.3, sokkal jobb mint a 4.1.2. volt.
    Meg még több millió embernél.
    Elhiszem hogy nálad nem ok, és igazat is adok ha ez így nem tetszik, de az hogy itt a fórumon van pár ember, meg a külföldi fórumokon, meg xda-n akinél nem jó az nem azt jelenti hogy rossz lenne az egész.
    Ezekbe a fórumokba az ír akinek nem működik megfelelően vagy aki mókol, nem az akinek jól működik
    Sajnos ti így jártatok, fogalmam sincs hogy miért, de ez a "hibahatár" bármelyik gyártónál benne van a pakliban sajnos.
    A samunak van messze a legnagyobb felhasználói tábora, és több millió embernél jól működik a frissítés.
    Tényleg sajnálom hogy nálad pl. nem jó a frissítés, de ez nem kizárólag a samu sara.

    MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

  • #01696768

    törölt tag

    válasz Grecky #75904 üzenetére

    Nem, nem Neked szólt különösképp, Te ha jól látom, csak pár napja panaszkodsz. :D De tényleg nem beszólásnak szántam, csak nem értem, akkor nekem hogy-hoyg működik. Vagyis, de, részben értem. Nézzétek, ez úgy működik, hogy a gugli rendszerét a kezdetektől fogva foltozgatják, és már több helyen bevallották, hogy újra kellene kezdeni, de az meg tudjuk, mivel jár. Erre ráteszi a samu a kis ferdeszemű szemfényvesztős szoftját (semmi bajom az ázsiaiakkal, de teljesen más a világszemléletük), ami egyrészt atomronda, másrészt televan bloatware-rel és szaggat, mint a MA-s srácok nagymamája a nokedlit. Ez ilyen. Pl ha felmész a play-be, akkor azt várod, hogy minden app csodásan fut? Ugye nem? Akkor a samu cuccai miért lennének jobbak? :F Nyilván lecserélem, ne ők döntsék már el, milyen (de)generált fejet nézek, ha hívásom jön! Esküszöm, értel a felháborodást, de a világ nem így működik. Nem kapsz 100ezerért tökélyt, de 200ért sem, mert nem létezik, és nem is érdekük létrehozni. És sajna a Nexusokon is már NexusUI vagymi van, a gugli edisönökön GE UI, és az igazi stock az meg gyakorlatilag custom-nak számít. Kár, mert a gugli dev-jeiben sem hiszek jobban. Remélem, a N6 még nem lesz tele a vackaikkal (vagy irthatóak lesznek).

    Pont most vettem új gépet, és az egész net ki van akadva különböző okokból. Aztán olvastam egy srácról, aki kívül-belül széttúrta szegéyn notit, cserébe most "tökéletes" gépe van. Sajnos ez csak így megy. Seni nem tudja (és nem is akarja) kitalálni, mi mire vágyunk, így ha nem vagyunk átalgfelhasználók (márpedig, aki ide jön panaszkodni, nyilván nem az), akkor kézbe kell venni a dolgokat. Még az a jó, h a droid hagyja. Próbálnád iOS-en lecserélni a gyári app-eket! ;) Vagy WP-n, ha már itt tartunk... de itt be is fejezem, mert nem akarok vitát. Csak tippekkel tudok segíteni, meg azzal, hogy talán nem veszek több samut. Persze a többi gyártó is ez a tészta.

    Yeffy DJ: Kint kell venni vmi nagy láncnál, aminek a magyar megfelelője ad Neked 2 évet lepecsételt papírral. Ennyi. Nincs semmi gond a garival, csak macera lehet, és nincs háználszerelés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák