Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hurrikan

    addikt

    válasz ( V ) #136 üzenetére

    +1 :D

    Rushi:
    "Azonban megint csak kérdeznék: az igaz, hogy a Sony-nak sincs végtelen erőforrása, de vajon ha adott egy teló, amit bő 8 hónappal az ICS megjelenése után dobtak piacra, akkor talán nem kellett volna eleve ICS-sel dolgozni a szoftvereseknek és utána már elegendő a kisebb update-ekkel, illetve a 4.1-gyel foglalkozni."

    Nem hiszem hogy 8hónap alatt fejlesztették, és mikor elkezdték, azt GB-n kezdték el, főleg hogy az ICS első példányai szörnyűek voltak (4,0.0-4.0.1-4.0.2) 4.0.3-tól lett használható. És mivel új SOC-ról van szó(NovaThor) a legtöbb 2012-es modell esetén, ami nem nagyon volt jelen eddig az Android mezőnyben, így rengeteg drivert és miegymást kell írni hozzá. Ha lekötötte a céget, 11db tavalyi modell ICS frissítése, akkor nyilván nem volt idejük még ezeket átírni. Jönni fog rá az ICS, sőt a JB-t is megkapja minden 2012-es. Kíváncsi leszek majd a Samsungokra. Na de hagyjuk a vitát, elmondtam az érveimet, amit akartam. Szerintem nem kezelitek reálisan és elfogulatlanul a dolgokat, ennyi. Így is a Sonynak van a lgtöbb ICS modellje, csak ők a tavalyiakkal kezdték, ennyi. Attól hogy fordított logikával tették, nem azt jelenti hogy szarul. Itt legalább megkapták a frissítést. És hangsúlyozom újra, nem veled van bajom.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

Új hozzászólás Aktív témák