Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusi

    senior tag

    válasz hurrikan #134 üzenetére

    Itt most nem az áráról beszéltem, hanem te sérelmezted, hogy ott le lett húzva a kijelző, itt meg nem (annyira, mint szeretted volna). A Go kijelzője azzal a képátlóval és felbontással jelentősen gyengébb, mint ennek a kijelzője. Márpedig azért a Go sem valami 25 ezer forintos vacak, hogy egy normálisabb képernyő ne lehetne benne (nem, nem fullHD kellene 4 hüvelyken).
    A frissítéses videóhoz nem tudok semmit hozzászólni, nem voltam ott, sőt még csak meg sem néztem a videót (még), így nem tudom, ott mi és hogyan hangzott el.
    Azonban megint csak kérdeznék: az igaz, hogy a Sony-nak sincs végtelen erőforrása, de vajon ha adott egy teló, amit bő 8 hónappal az ICS megjelenése után dobtak piacra, akkor talán nem kellett volna eleve ICS-sel dolgozni a szoftvereseknek és utána már elegendő a kisebb update-ekkel, illetve a 4.1-gyel foglalkozni, amit nyilván nem vár el senki két hét után. Csak mert ugye az S II LTE nehezen tudott volna két héttel a 4.0 után már alapból ICS-sel jönni, ellenben a Go igen.

    Mobilaréna (2010-2017)

Új hozzászólás Aktív témák