Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MittuDomain_

    őstag

    Hello Mindenkinek!

    Tudom hogy nem jó egy konkrét készülék topicba bedobni ilyen kérdést, hiszen mindenki a magáét tekinti etalonnak, ezért ti is azt mondjátok majd, ez kell nekem, de azért felteszem a nagy kérdést.

    Mennyire jó ez a telefon?

    Az apropó, hogy a munkahelyemen most volt szolgáltató tender és készülék csere van. Szerencsére ebben elég demokratikusak vagyunk, adott a T egy listát, szerepel benne 3 kategória, és igen masszív a 2es jelű csoport. Meglepő módon erre is jogosult vagyok, magam sem tudom, hogyan, még abban is inkább csak reménykedtem, hogy a Grand X IN opció lehet számomra.

    Ma délután 4kor küldte át a főnököm a mailt, és köpni-nyelni nem tudtam örömömben,
    Mivel holnap le kéne adnom mit szeretnék, ma pedig nem jutottam el a T-hez nyomkorászni, necces lesz a dolog.

    Ezek a versenyzők maradtak bent gyomlálásom után:

    Lg L9 (nem kéne, hatalmas batár, de sokan a Grand X alternatívájaként emlegetik), Lumia 800 (halott rendszer a W8 óta, de gyors, egyben van, a készülék meg k szép sztem), Galaxy S Advance, Ace 2, S3 mini, Xperia P, Grand X IN

    Nem árulok zsákbamacskát, ha lehetne, a jelenlegi T kínálatból a One S (i5..., de nem akarok flame wart, sry) kellene (főleg a Krait meg a gyári 4.X miatt), de ez már nem az én kategóriám.

    Az S3 mini azonos vas a P-vel, de kacatnak néz ki mellette, csak a friss rendszer és az oled kijelző miatt maradt bent.
    Ez a tel, az S Adv semmi extra, csak nem tudom milyen okkal húzzam ki. :P A vas detto ebben is, csak a RAM 768 mega.
    Az Ace2 szerintem csúnya, de nem rossz készülék. Szintén azonos procival.

    Eddig csak a ZTE-ben reménykedtem, és azt látom hogy azért nem gyenge az Intel vas (540-es VGA van mellette talán), jól össze is van rakva, friss a szoft is.
    Szóval főként e kettő között vacillálok, de meghallgatok mindenkit, sőt.

    Köszi minden segítséget!

    Si tacuisses, philosophus mansisses.

Új hozzászólás Aktív témák