Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz dobolson #1984 üzenetére

    világos.
    praktikus, nem vitatom.
    okostelót sem akartam. tudatosan. így volt napi kb. 1-1.5 órám, amit nem a gép és net előtt ülve töltök el. utazás közben. remek idő az elméledésre, agy pihentetésére. és elborzasztott a mindenapmi metrós látvány: egy egymásban és magukban bukdácsoló, menet közben telót nyomorgatók egyre népesebb hada.
    de ez az 1k-s ár, (9 éves kedvezmény + voda gold plus -> voda red), kiverte a biztosítékomat, és leborította az elveimet... :D

    idáig a legbonyolultabb dolog a hátlap levétele volt az egész telóban. nem volt még oprendszeres telefonom, és annyira logikus az egész, hgoy gyakorlatilag majdnem mindent elsőre megtalálok, beállítok...

    idáig az ügyfélszolgálatokon néha kezembe vettem telefont, (gőzöm sincs milyen os-ekkel), de 2 perc után mindegyiket sikítófrász keretében raktam le.
    ezt a készüléket amikor pár napja a kezembe vettem, kicsit belemásztam, rögtön tudtam, hogy kell. szerelem első látásra. ennyi... :))

    a k800i után féltem a fényképezőjétől, (ott dedikált gombokon majdnem minden elöl van és könnyen elérhető). de nagyon kellemesen csalódtam.
    készítettem pár képet a tök sötét lakásban. a led villanással szebb képet csinált, mint a k800i xenon vakuja.
    az 1 mp-es felbontást viszont nagyon hiányolom. ott majdnem sírva fakadtam, hogy nincs 1280x960, vagy hasonló. szinte csak ezt használom mindenre. most majd az összes (felhasználandó) képet méretezgethetem át. :(( :(((

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák