Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petesejt

    aktív tag

    válasz concrete86 #909 üzenetére

    Elnézést kérek, picit felelőtlenül osztottam a tanácsot.

    Tudományosan belegondolva, a hyperknit elvileg szövet, amit keményítettek. Mivel nem ismert a gyártástechnológia, illetve hogy van-e benne olyan anyag, ami tartósan víznek kitéve oldódik/károsodik, ezért én óvnám a víztől. Árnyalja a képet, hogy a telefont 30 perc és 1,5 méter vízállóságra tervezték, tehát ennyit akkor a gyári toknak is ki kell(ene) bírnia, de a specifikáció szerinti explicit vízállóság hiányában én nem mennék vele mondjuk a Balatonba se.

    Ebből adódik, hogy mosógépbe sem tenném, csak ha nem tudod visszaküldeni, vagy ha azt mondod, hogy mindegy.

    +3 lehetőség:

    - A készülék porálló is, időkorlátozás nélkül, tehát a szöszöket egy levegőspray-vel kifújathatod a résekből időnként, amíg abba nem hagyja a szöszölést.
    - Hordhatod a tokot telefon nélkül a másik zsebedben, idővel remélhetőleg ott is abbahagyja a szöszölést, utána használatba veheted.
    - Megkérdezed a Samsungot, mosható-e, bár szerintem nem sok az esélye, hogy erre érdemi választ adnak. :)

    Ui.: Az üvegfóliás tapasztalataidat én is várom.

    "Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

Új hozzászólás Aktív témák