Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    válasz $R64 #33571 üzenetére

    A kamera már S6on is lötyögött, ez a képstabilizátor így van megoldva, ezzel sztem ne foglalkozz! Ha ez a legnagyobb bajod vele akkor örülj! A nehézsége relatív, a mai iphone-okhoz képest könnyű szerintem, meg a nagy tepsikhez képest is még elfogadható. Bár tény, hogy ha ebbe a sulyba egy 3600mAh akksi is belefért volna, az lenne az igazi. Fura h a fogyasztását megfelelőnek találod, nekem az a legnagyobb bajom vele. Ok, netezek, meg online rádió, de 4h alatti sot-okkal egy nap is necces sima hétköznapomon.. az arányait nekem is szokni kell, a keskenysége tetszik, a magassága nekem sem annyira. De összességében nem cserélném le S10re, max az említett bug miatt vissza S8ra, abból a 60fps fhd videózás alatti fényképezés hiányozna kicsit de más nem nagyon. És asszony S8-asa hiába vékonyabb egy leheletnyivel, mégis a kicsit gyengebb procija miatt jobban bírja szusszal.

    Fólia: Én az UV-set ajánlom rá, de rendelni kell többet, (elsöre legalább 4-et sztem) mert az első párat elrontod ugyis. Mintha nem is lenne rajta semmi, tokkal is kompatibilis, aliról UV lampával együtt is mindössze 800 Ft darabja.

Új hozzászólás Aktív témák