Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spawn85

    csendes tag

    Sziasztok!

    5.1.1 óta az összes XEH romot végigpróbáltam, de mindegyiknél szembesülök az alábbi hibával: gondol egyet a telefon, és nem vagyok rajta egyáltalán elérhető. Térerőt jelez, wifit jelez, ha lehúzom a notification bar-t, akkor kiírja, hogy "csak segélyhívás elérhető". Erre persze mindig csak akkor jövök rá, ha netezni akarok, de a hálózat nem elérhető. Van, hogy fél napig anélkül vagyok elérhetetlen, hogy tudnék róla. Újraindítom a telefont, akkor minden helyreáll, jön tucat sms, meg 3 nem fogadott hívás üzenet, minden frankó egy hétig, aztán megint ugyanazzal szembesülök. A hócipőm tele van már vele, legszívesebben földhöz verném ezt a fost. Valaki tud erre valami megoldást?

    (off: alapvetően nekem arra kellene a telefon szoftverfejlesztőként, hogy rendszerüzeneteket kapok rá sms-ben és mail formában, illetve hogy ügyeletes beosztásban elérhető legyek akár éjszaka is. Ezért adtam ki ennyi pénzt telefonra, hogy ezt tudja. De így ebben a formában pont arra nem jó a cucc, amire kéne.)

    Minden tanácsot örömmel fogadok! Előre is köszi a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák