Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pixelblondie

    aktív tag

    Én amit hibajelenségnek vehetek, az 3 dolog.
    1: a lassú reakció hívás után. Tudom, nem a világ vége az a pár másodperc mire kivillan a kijelző, de azért közben történhet a vonal eme oldalán olyan, amit ott már nem kéne hallani, és hát ugye, azért ez a félperces néma csend, míg végre le tudom rakni, hát nem zászlóshajóhoz méltó. ( a gombbal teszem le nálam nem opció, mert ha a félsüket nagyival kommunikálok, menet közben állítok hangerőt, mielőtt én is megsüketülök)
    2: a gyári "Email" kliens, ami mostanság azt csinálja, hogy ha rányomok a frissítés "gombjára" egyszerűen eltűnik az ikon. Frissíteni frissít, na hát na :DDD
    3: a főképernyőn sem és a menüben lévő ikonokon sem működik a counter, semmit nem jeleznek, csak fent néha, az értesítési sávban.. szóval jöhetne már valami bugfix.
    Vagy megcsinálhatnák a SamMobile oldalát normálisan, mert azt hiszem én visszarántom rá a XEH csokit. Klasszisokkal gyorsabb az a rendszer.

    Más téma:
    Gyári, original Samsung S view tokot használ valaki? Ha hátrahajtod az előlapot takarja a kameranyílást?

    [ Szerkesztve ]

    as good as it gets

Új hozzászólás Aktív témák