Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chubby2o6

    senior tag

    válasz Howkeddlee #56573 üzenetére

    Akkor te tényleg nagyon peches vagy, itt ugyanis mindenki úgy született, hogy már értett az ilyesmihez. Emlékszem, ahogy kicsusszantam, rögtön rootoltam a szülészorvos telóját. ;]

    De most tényleg, inkább kínlódsz a sz@r rendszerrel ahelyett, hogy legalább megpróbálnál javítani rajta?

    Nem akarlak rábeszélni semmire, hiszen a te telód, de annyit azért tudnod kell, hogy nem olyan könnyű végleg ( helyrehozhatatlanul ) kicsinálni egy telefont. Rengeteg leírást találsz hozzá a neten, ha a telód típusának megfelelő fájlokat töltöd le, és mindent úgy csinálsz, ahogy le van írva, nem kapkodsz, mindennek alaposan utánaolvasol előtte, akkor nem lehet probléma.
    Sokan beleestek ebbe a " Lollis frissítés elkúrta a telómat " dologba, és sokan vissza is tértek az előző rendszerre. Ha kicsit visszaolvasol, találsz linkeket hozzá, és gond esetén mindig lesz itt a topikban valaki, aki segít.
    Természetesen a döntés továbbra is a tiéd, de én biztos nem kínlódnék tovább a használhatatlan rendszerrel a helyedben.

Új hozzászólás Aktív témák