Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szaboba2

    tag

    Sziasztok! Párszor már volt róla szó, így inkább megerősítést szeretnék kérni:

    Nordic ME2 rom van (Odinnal cserélve) az eredetileg T-s rom helyett, viszont recovery + download módban is azt írja a rendszer, hogy nem lett módosítva semmi, vagyis a kódok nem kerültek átírásra, és Official a státusz (lehet, hogy nem jól fejezem ki magam, de szerintem értitek mire gondolok :)). Szeretném visszatenni a T-s romot, bízva abban, hogy 1. hamarosan kijön ott is a MEA frissítés, 2. mivel nem módosultak a kódok, ezért később sem kellene a gyári állapot visszaállításával "bajlódnom".

    Első kérdésem az, hogy ha visszateszem a T-s romot, és továbbra is rendben vannak a kódok/státusz, akkor a jövőben frissítés esetén nekem is jelezni fogja a készülék, vagy már csak Odinnal tudok frissíteni? Továbbá többen is azt tanácsoljátok, hogy az EFS mappát célszerű lementeni... ez mennyire befolyásolja/bonyolítja a lépéseket, amíg eljuthatok újra a T-s romig? (ha jól tudom, akkor módosul a rendszer, [mert Rootolni kell], amit vissza kell állítani... plusz korábban írtak többen is valamilyen számlálóról, ami jelzi a rom cseréket, ez mi is pontosan?

    Nagyon köszönöm előre is mindenkinek, aki segít! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák