Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sanyek2

    senior tag

    válasz Tibcsi68 #37776 üzenetére

    Ezzel indítottad a legutóbbi témádat:
    "Egy-két alap dolgot szeretnék csak megbeszélni, megkérdezni"
    Hozzáértők megpróbálták viccesen felfogni a kérdést, amellett, hogy én rávezettelek egy kompromisszumos megoldásra.
    Ezt te magadra vetted, és felfújtad magad:
    "Miért van az, hogy nagyon sok fórumon a "nagyok ... gyakran lefikázzák a LÁTSZÓLAG kevesebbet tudó, mondjuk újoncokat???"
    Khmm...

    "Mellesleg nem tudom, hogy hogy mitől lesz valakiből "nem" újonc..."
    Mellesleg 2009 év végétől vagy része a közösségnek, de még ennyit sem tudsz.
    Ahogy látom szankcionálták is a húzásodat.

    Eztán a téma már a rom cserénél, és rootolásnál tartott.

    Homályosíts fel, mert vagy én nem értem vagy saját magaddal kerültél ellentmondásba.
    Az "elhangzottak" alapján:
    Alap dolgot akarsz megcsinálni, ami nincs 1000x leírva, ami a root, és rom csere.
    Félsz, hogy papírnehezéket csinálsz a készülékedből, annak ellenére, hogy van gyakorlatod java alapú rendszerek romcseréjében, szóval bátran kijelentetted hogy haladó szinten vagy. De mivel ez egy "alap dolog" (téged idézlek), akkor hol a bibi?

    -A helyzet az, hogy 1000x le van, és mind az 1000-et meg tudnád találni ha akarnád.
    -Androidos telefonod van, nem féltégla siemens-ed, szóval nem értesz hozzá, hisz még sosem csináltad.
    -Nem egy alap műveletről van szó sem a root, sem a rom csere esetében.
    -Beszólsz, pöffeszkedsz, és neked áll feljebb.

    Csodálkozom, ha ezek után még kapsz segítséget.

    Magamból kiindulva kb így tettem volna fel a kérdést:

    "Sziasztok!
    Sokat nézegettem az S4 mások által egyedivé varázsolt verzióit, és kinéztem magamnak egy romot, de nem tudom meg lehet-e oldani root-al is hogy azonos/hasonló legyen a végeredmény.
    Mivel tudom, hogy minden készülék más és más, ezért a felmerülő problémákkal szeretnék folyamatos online kapcsolatban lenni, akár skype is szóba jöhet.
    Esetleg segítségül szolgál, hogy régebbi készülékekkel végeztem már rom-cserét.
    Ha ehhez: -xy- szükséges a rom-csere, akkor szükségem lenne egy linkre, mert nem találom.
    Ha root-al megoldható, akkor az említett módon kérném a segítségeteket."

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák