Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vagany

    őstag

    válasz kali #21227 üzenetére

    Látom nem érted amire próbáltam utalni. Nekem nem a knox-szal van bajom, hanem a root miatti gari megvonással. Megértem, hogy szükség van a knox-ra, de ha ilyen nehézkes és kockázatos egy alap dolog, ami az android veleje, akkor más gyártót is lehet választani. Az LG lehet a nagy nyertese a dolognak a Nexussal, amúgy is feljövőben vannak. Az üzleti világban nagyon jól ment a BB is de az édeskevés, ha a hétköznapi emberek nem vették. Én csak azt mondom, hogy amennyit nyer az egyik oldalon legalább annyit bukik a másikon és hosszútávon végképp bizonytalan a dolog. Valahogy úgy kellett volna, hogy a kecske is jóllakjon és a káposzta is megmaradjon. Ráadásul nem tudom mitől biztonságosabb az a rendszer amit pillanatok alatt lehet root-olni meg moddolni ugyanugy csak éppen látszik a download módban. Attól tartok ez nem feltétlen a biztonságról szól és részben jogos is, de kicsit sóher dolognak tartom, hiszen az eddigi körülmények között is jócskán nyereséges volt a cég. A "felhasználók krémje" alatt ara gondoltam, hogy pl engem a családban (sőt a melóhelyen is) nagyon sokan megkérdeznek műszaki cikkek vásárlásakor (főleg mobilok esetén) és egy ilyen értékű telefon hirtelen gar. megvonása után, vagy root nélküli használatra kényszerítés után egészen biztos, hogy negatív irányba befolyásolja a gyártó és a termékei megítélését, főleg amíg van másik alternatíva. Eddig volt előny a Galaxy S széria mellett most ez eltűnik a szememben, pontosan ugyanolyan lett mint a sony vagy a htc csak drágábban.

    -<[]>- https://mowned.com/vagany

Új hozzászólás Aktív témák