Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ph user

    csendes tag

    Hétfőn én is beszereztem egy S4 minit és én is egyet értek a cikk írójával, tényleg nagyon jó kis készülék.
    ferrari1 kollégával is egyet értek, tényleg nagyon jó a telefon, de ő eddig csak a pozitív tulajdonságokat sorolta fel, nekem lenne 1-2 negatív tapasztalatom is.

    Előző telefonom egy Galaxy W volt, szal én csak ahhoz tudom hasonlítani.

    Fülhallgatón keresztül egy kicsit halk, előző telefonomon 40% szokott lenni a hangerő rádiózás közben, ezen ugyanezt a hangerőt 60%-on tudom elérni.

    A Wi-Fi erősebb volt a Wonder-ben. Ha egy kicsit gyenge a wifi jel, az S4 mini egyből lecsatlakozik. Ilyenkor nem is érdemes netezni vele :(

    Ha éppen gyenge a wifi, akkor kénytelen vagyok kábellel csatlakoztatni a telót az asztali gépemhez. Ezzel csak két baj van:
    - első alkalommal pillanatok alatt tudott csatlakozni a gépemhez, utána betettem a 32 gigás micro sd kártyám, amin van kb. 18 giga zene. Így már sokkal tovább tartott, jobban mondva nem tudom így meddig tartana, mert 10 perc várakozás után meguntam és lehúztam a kábelt. Majd megpróbáltam a micro sd nélkül...

    - itt jön a második probléma, iszonyatosan nehéz leszedni a hátulját!! Arról nem is beszélve, hogy ez így ebben a formában elég macerás lenne, ha minden alkalommal szét kéne szedni a telót, ha vmit fel szeretnék tölteni gépre.

    A Galaxy W-n nem használtam a gyári zenelejátszót, helyette a Poweramp-ot tettem fel. Úgy néz ki, hogy ez az S4 mini esetében sem lesz másképp, mivel a gyári zenelejátszó olyat csinál, hogy Album nézetben jó pár albumot külön választ. Az ID3 tag-ek rendben vannak és az elvileg egy albumhoz tartozó számokat két albumként jeleníti meg.

    Eddig csak ennyi negatívummal találkoztam, de ezek ellenére nagyon tetszik a telefon és nem bántam meg a cserét. Fényévekkel jobb a Galaxy W-nél. Az akksi is nagyon jól bírja, másfél napot simán elment.

    "I'm not weird. I'm limited edition"

Új hozzászólás Aktív témák