Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pit stop

    addikt

    Megláttam a telefont és már annyira semmilyen, hogy inkább rossz érzést vált ki (biztos azért tűnik fel más gyártókkal szemben mert itt hetente jön ilyen dizájn).
    Árát őszintén én 130-ra tettem volna Samsungot ismerve, úgyhogy az pozitív csalódás volt.
    Cikk viszont olyan erősen pozitívan áll hozzá, mintha különösen ajánlottat teszteltetek volna :(
    Az igazán elismerésre méltó, hogy sok olyan szoftveres plusz van ebben a Samsungban (is), ami máshol nem, vagy csak utánajárással kapható meg - ez teljesen pozitív és ezért lehet is kérni felárat. Ugyanakkor a cikk pozitív hangját nem értem, mert oldalanként van 2-3 funkció, amire elhangzik, hogy szuper van a nagytesóban - de itt nincs (rádiót kivéve). Akkor mitől is olyan szuper? Ahhoz képest szerintem sok dolgot kihagytak, amit bírt is volna a telefon, e mellé ezen a méreten jöhetett volna hd felbontásban, és egy épkézláb kamerával (inkább lenne benne akkor 5 m.pixel)
    Samsung amit szoftveresen hozzá tett szerintem elismerésre méltó és kell is, ugyanakkor kinézetre és összességében olyan semmilyen a telefon, hogy olcsóbban se kaphatna el a "must have" érzés.

    Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

Új hozzászólás Aktív témák