Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ForRedGlory

    félisten

    válasz ForRedGlory #6581 üzenetére

    Szóval… mivel 1 hét alatt sem jött meg, amit rendeltem, azonban menet közben 2 hét szabira mentem, ezért kértem egy cím módosítást. Aztán jelezték, hogy készlethiány miatt 07.25 után küldik, így végül nem kértem cím módosítást, mert akkor már otthon leszek. Ez volt az előzmény, amit lentebb írtam, azt a Samsungnak küldtem:

    A levelükben azt írták, hogy 07.25 után küldik a csomagot, így természetesen nem kértem a cím módosítást. Erre fel tegnap(!) kapom az értesítést, hogy ma hozzák a csomagot, de nem ide Balatonfüredre, hanem Pestre, ahol senki nincs!

    Azonnal szóltam tegnap telefonon, hogy ha tudják, akkor módosítsák a címet, mert nem akarok felmenni csak ezért Budapestre. Azt meg is értem, hogy ilyen rövid határidővel már ez nem jött össze, de a mai nap teljesen hazavágta a nyaralásomat.
    A Sprinterrel egyeztettem, hogy módosítsák a címet, amire mondták, hogy ennek semmi akadálya, azonban több nap csúszás is lehet emiatt a kézbesítésben. Mivel szerdán megyek tovább Zalába, nyilván nem kértem a cím módosítást, mert ha nem ér ide Balatonfüredre sem, akkor megint módosíttathatnám a címet, ami már sok lenne.
    Abban maradtunk a Sprinterrel, hogy felmegyek Budapestre, adják oda a szomszédnak és majd tőle kényelmesen átveszem. 16 alkalommal próbáltam elérni, a Sprinter ügyfélszolgálattal is többször beszéltem, miközben utaztam vissza Budapestre, de a csomag még véletlenül sem ért oda. Ott nagyon elborult az agyam, hogy potyára utaztam fel Budapestre, majd dolgom végezetlenül visszajöttünk autóval Balatonfüredre.
    16:50-kor úton visszafelé a futár egy totál más számtól hívott és mondta, hogy 20 perc múlva érkezik (előtte a Sprinter ügyfélszolgálat telefonon már azt is megígérte, hogy a területi vezetőt mozgósítja… szerencsére sikeresen). Végül 17:30-kor a csomagot átvette a szomszédom, így majd ha hazaérek 1.5 hét múlva, akkor végre ott fog várni.
    Teljesen félre tájékoztattak, a hibájuk miatt egy teljes napom elment az ügyintézéssel, ami csak részben oldódott meg. Ráadásul a szomszédomat is odaragasztottam az ajtóhoz, szerencsétlen ott várt egész délután. Nem értem, hogy ha egyszer azt írják 07.04-én, hogy 07.25 után jön a csomag, akkor miért küldik 07.07-én egy olyan címre, ahol nem vagyok?? Félreértés ne essék, az nem gond, ha előbb jön a csomag, de akkor oda jöjjön már, ahova kéri a vásárló és ne toljanak már ki vele.

Új hozzászólás Aktív témák