Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • új kérdező

    csendes tag

    Sziasztok! Tegnap megjött végre az S22+. Közel 6 hétre a megrendeléstől. A négy hetes levélhez képest napra pontosan 4 héttel. :) Van rajta gyári fólia. Aminek a sarkát le faragtam, mert amikor beraktam a tokba akkor az felperdítette. Smart clear View tok került rá. A tok nagyon könnyű, kicsit olcsó fogása van az S7 gyári tokjához képest és hajlamos kinyílni úgy, hogy még nem éri el a függőlegest. Ezt úgy értsétek, hogy az S7 mintha vonzaná az újhoz képest a tokot, az sokkal "később" nyílik ki, ahogy az ember függőlegesbe állítja, mint ahogy a könyvet tartod olvasáskor. Azaz, ha nem olyan helyen tartod ahol a tetejét rányomja valami a telefonra akkor kinyílik és merül a telefon.
    Egy kis üzemidő kedvcsináló: Sim nélkül, kikapcsolt mindenféle kapcsolattal, kilőtt programokkal stb 11 óra alatt 3% merülés. :)
    A hozzáadott kábelt mire lehet használni? Gondolom két telefon összekötésére, vagy tévedek?
    A fülesek töltésére milyen töltőfejet lehet használni, hogyan lehet őket tölteni?
    Mivel S7-ről váltok, így egyenlőre az S7 gyári töltőjével töltöm a telefont, ez is gyorstöltő (15W). Ahogy csatlakoztattam máris jelezte a telefon a gyorstöltési lehetőséget. Megadtam neki. Így töltés alatt a Phone Info 36 fokos akku melegedést írt. A tokon keresztül is éreztem, hogy meleg. A töltésre a füleshez adott kábelt használtam. Írják, hogy 4500-as az akksija. Ez valami elméleti érték, mert a telefon kevesebb, mint 4400 írt (~4350).

Új hozzászólás Aktív témák