Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petesejt

    aktív tag

    válasz jlaci74 #3506 üzenetére

    Én is gondoltam rá, hogy kipróbálom, nem vagyok elfogult egyik irányba sem (és nem is leszek), de van egy dolog, amit egyelőre nem hiszem, hogy meg tudnék szokni: nevezetesen, hogy jelenleg úgy tárcsázok, hogy ha pl. Horváth... nevű ismerősömet kell hívnom, akkor Tárcsázó - 4678 - és kidobja felül a leggyakrabban tárcsázott horv.... nevűeket. Egyszerűen ez az, amiért a legkevésbé kell a képernyőre koncentrálnom, a legjobban megy vakon is, még a legelső HTC-knél szoktam meg, hosszú ideig nem tudta a Samsung, aztán (azt hiszem) bekerült az alap Androidba is idővel. Én ennél gyorsabbat és egyszerűbbet nem nagyon tudok elképzelni, és ugyan mástól nem, de ettől függővé váltam. Amikor ismerősöm mutatta az iPhone 12 Pro-n, hogy Névjegyek - Keresés nagyítója - aztán szerencsétlenkedhet az ember a normál betűs billentyűzeten.... Hát nem tudom, de ha választanom kellene, hogy így tárcsázok az iPhone-on, vagy minden okos funkcióról lemondok, és megyek vissza nyomógombos telefonra, én biztos hogy az utóbbit választanám....

    Tisztázásképp, nem akarok becsmérelni semmilyen felhasználót, csak ennyire nem vagyunk egyformák. :)

    Egyébként, amint lesz ilyen tárcsázás az Apple rendszerében, már csak kíváncsiságból kipróbálom én is. (Amúgy is ki akarom próbálni régóta.)

    [ Szerkesztve ]

    "Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

Új hozzászólás Aktív témák