Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Muerte68

    addikt

    válasz Pompi #1465 üzenetére

    Előtte volt Note 10 lite- om is úgyhogy nagyjából tisztában vagyok a külömbségekel,azt láttam hogy kicsi az aksi meg lassabban tölt de én eddig is sokat töltöttem a tefonjaimat azt szeretem ha teli az aksi :DD
    Eddigiek alapján azt figyeltem meg több Huawei és Samsung után hogy a Huawei jobb kamerában, ujjlenyomat olvasóban,fogyasztásban,töltés gyorsaságban és szerintem stabilabb is.
    A Samsung jobb frissebb hardverben,kijelzőben, gorilla glass -ban meg szoftver támogatásban
    A Samsung hajlamos olyan frissítést küldeni amitől valami nem működik utána meg kijavítani egy másikkal
    Utoljára tölteni nem tudtam csak először másik kábellal utána töltőfejjel, később meg újra jó volt minden :U
    Nekem a Huawei teljesen jó volt,bár az árakban nagyon elszálltak,de a gugli mentességgel eldőlt a kérdés
    Szeretem a Samsung mobilokat is főleg a cerkásat de az már nekem nem ér 500 ezret ráadásul nincs is szolgáltatónál.
    Mivel S-szériás csúcsmodellem még nem volt ezért elég kíváncsi vagyok én is :)
    Sajnos a P 30 is megrepedt a szerintem gyenge üveg meg az edge miatt,a Note-ra meg ráestem és behajlott,de ennek ellenére tökéletesen működött még egy évig úgyhogy nem lehet mondani hogy nem bírja a strapát :DDD
    Eddigi kedvencem egyébként a Note 4-volt,az a maga idejében egy tökéletes telefon volt.

    [ Szerkesztve ]

    Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

Új hozzászólás Aktív témák