Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R.Redemption

    csendes újonc

    Sziasztok

    @Rigormortiis:
    Ezt az immortal -l való játékidőt én cáfolni tudok. Kb 2 hónapja megjött update előtt nem volt ennyire meleg a telóm, akkor kibírt nálam majdnem 4 órát.
    Nálam low -n és max grafikán is 1-2 óra alatt lemerül a telefon.
    Gameboosterben kb 70% -ra levan véve a grafika, akkukímélő módon van, a thermal guardianban is bevan lőve egy alacsony hőfok és ha eléri, akkor cpulimit lesz + felbontást levettem maxhz -vel 720p -re. Ez se segített.
    Én szinte mindent beállítottam, de nem segített. Érdekességképp a cod és pár nagy játék 2-3 órát bír ki teljes feltöltéssel. Ez az immo ami eléggé optimalizálatlan sajnos.
    A telcsim pár hónapja újratelepítettem, így az se lehet probléma.
    _

    Amit nem értek: kamera:
    Az ai -t (javaslat, jelenetoptimalizálót is ki-be kapcsoltam és a kameraadatokat is töröltem).
    Hogy lehet az, hogy sokszor trehány fotót lő ? Gondolok ide a családtagra. Előttem áll pár méterre, lefotózom, tisztán látszik az arca (nem mindig), viszont a háttér, pl a fű/fák, olyan ramatyul néznek ki, mint egy berúgott olajfestmény. Megnéztem az első pár hónapos fotót (amikor vásároltam a készüléket), akkor nem volt ennyire rossz a háttér. Próbáltam a pro módot is, nem segített.
    Itt egy példa:
    [link]
    Főkamerával készült fotó.
    Az előző A72 -s, de még az azelőtti J5 -s nem csinált ilyen fos hátterű fotót ugyanezen a helyen és időpontban (nyár közepe).
    A samsung support-ban jeleztem ezt a problémát. Csak a kameraadatok törlését és a készülék újratelepítését tanácsolták.
    (Készülen legfrissebb update van: 2023 júliusi update; google system: 2023 június)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák