Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Multi13

    tag

    válasz Goatman #773 üzenetére

    Szia
    Én is 25W-osat rendeltem [link] és használom is már jóideje, de nem tapasztaltam ilyet. Mondjuk mikor töltőn van akkor elég ritkán nyomkodom, de most kipróbáltam és nem éreztem jelentős különbséget. Én esetleg a melegedéssel tudnám összehozni, mert ha magasabb hőfokot érez a rendszer, akkor a készülék képes visszább venni a teljesítményt, és lehet nem is magával az érintés érzékenységgel van a gond, csak maga a rendszer dolgozik lassabban/energiatakarékosabban. Az első napokban a kíváncsiság kedvéért futtattam AnTuTu tesztet és elsőre nem értettem, hogy miért marad el jó 20%-al az érték a mobilarénás teszthez képest. Utólag jöttem rá, hogy azért mert a teszt előtt is gyötörtem a készüléket és a rendszer ilyenkor biztonsági okokból nem a max teljesítményt kéri a hardvertől. Miután vártam, hogy lehűljön egyből jött az a teljesítmény, ami a tesztben is volt. Lehet a 25W-os töltés is egy ilyen jelenséget okoz....főleg ha már jóideje a töltőn van a készülék!?

    Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

Új hozzászólás Aktív témák