Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rinocerosz

    senior tag

    válasz PedroPascal #8741 üzenetére

    Na most ez nekem is magas kicsit.
    Szóval az utolsó 3 betű kombináció azt jelzi, hogy honnan származik a telefon.
    Az s22-nél a vodafone már benne van egy olyanban, hogy Európai rom. Itt már nincs olyan, hogy Magyar független, Szlovák független vagy Voda Magyar, Szlovák voda.... csak egy egységes Eu rom van amit EUX-nek neveztek el. (Pár kivétel van mint a Telekom, akik ebben még nincsennek benne ha jól tudom). Nekem ilyen a telefon Eux tehát Eu rom van rajta. Tovabbá független igen... nyilván ez nagyon jó dolog, hogy bevezették mert nincs szolgáltatói telefon, nem vagy ide oda láncolva. Azt hiszem így mehet bele minden sim kártya + a frissítéseknél is gyorsabb lenne elvileg. Bár én se tudok minden ezekröl.. inkább csak gondolom :F

    Amit linkeltél ott azt látni, hogy a telefon az Angol Vodafontól származik és elvileg van benne egy angol és egy magyar simkártya. Én így értelmezem és talán memória kártya is?
    Na most ha te Telekomos vagy és a készüléket ők küldték, ennek nem szabadna Vodásnak lennie semmi körülmények között.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák