Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diokhan

    addikt

    válasz Kasya #18681 üzenetére

    Annyit olvasok már ezekről a romokról, hogy kezdek kiváncsi lenni. Igazából nekem nincs bajom a gyári rommal, nem is jutott eddig eszembe, hogy tegyek a note8-ra custom romot, de már elgondolkodtam rajta.
    Viszont azért ezt a készüléket már féltem kicsit. Amíg a HTC HD2-re naponta 3 romot tettem rá, mert állandóan kisérlezeztem vele, nem volt baj, mert hiába az is daily készülék volt, mégsem sajnáltam.
    Ez viszont már rohadt drága volt, és nem vagyok benne biztos, hogy ez a rom annyival jobb, hogy megérje a kockázatot. "Anyithing can happen you know..."... Pláne, hogy nem is vagyok olyan hardcore user. Egyébként imádom a telefonom, már a Note4-et is szerettem használni, de a note8 S-pent töredéke alkalommal használom, mint a note4-ét. Lehet, hogy sokat felejtettem, és már egyszerűen eszembe sem jut, hogy mi mindenre is lehet használni az S-pent... Na mindegy, majd egyszer utána nézek. :)

    Még egy érdekesség: egy barátomnak Note10+ van, megkapta hivatakosan az android 10 frissítést. és sirja vissza a 9-et, mert a One UI2 is sokkal rosszabb az elmondása szerint, mint az 1-es volt. Anno Ő beszélt rá a Note4-re is, ért hozzá, elhiszem neki, hogy valónban rosszabb lett.

    [ Szerkesztve ]

    Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Új hozzászólás Aktív témák