Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz rstwingo #14985 üzenetére

    Azért azt tegyük hozzá, ha felraksz egy ROM-ot, nem az az első, hogy elkezded a lagokat megszüntetni, és színezgetni. :U Ha felteszek egy ROM-ot, az legyen egyből használható, az más kérdés, hogy ezek után még van e mellette tweak program, amivel jobban személyre tudom szabni. Kampányolhatsz mellette, nekem akkor se jött be, és nem azért mert user error van, hanem mert láttam és használtam kismillió főzöttet kernelestől mindenestől. :U Hiába teszel be képet a nagyszerű fogyasztásról, amit mellesleg én is írtam, de akinek van egy kis esze, az pontosan tudja, ha egy Ferrari fogyasztását lekorlátozzák 10L-re, akkor nem fog úgy menni, mint a gyárilag beállított társai, hiába nő a hatótáv. Olyat még a föld nem látott, hogy drasztikus fogyasztás csökkentéssel nem korlátozódik a teljesítmény. Kérlek erről ne győzz meg.
    Valószínű, a jó fogyasztás ára jelen esetben lagokban jelentkezik. Mindenki saját maga döntse el, hogy a fogyasztás, vagy a lag mentesség fontos neki. Nekem ez utóbbi.
    Ezen kívül az értesítési sáv is ótvar lett gyárihoz képest, apró, szinte megnyomhatatlan gombok, ha pedig több esemény is volt egyszerre egymás alatt az értesítési sávon, és az egyiket bezártam húzással, a felette levő mérete 2x vastagabb lett (valami grafikai hibának gondolom, ami a custom értesítési sávból adódott).
    Természetesen wipe utáni tiszta telepítéssel tettem fel, még mielőtt jönne az, hogy biztos a telepítésnél volt user error, mert nálad semmi ilyen hiba nincs. :U
    Ha tetszik használd, de kár áltatnod magad a remek üzemidő kapcsán, mert van böjtje bőven.

    Hosszú évek alatt a Note 4-nél tapasztalom először azt, hogy a főzött romokkal folyamatosan zátonyra futok.Lehet a Dev Team-ek hígultak, lehet, hogy a lehetőségek szűkültek be, a pontos okát nem tudom, de S2-nél, Note 2-nél, S4-nél nem voltak ennyire csapnivalóak a főzöttek, és rendszerint mindig stabil és főzött ROM-ot használtam. Furcsa, hogy mostanság mindig visszatérek a gyári rootolt kiherélt verzióhoz. Kerneleket már jó ideje nem próbálgatok, mert nagy a kockázat. Egyrészt nem annyira stabil a telefon mint a gyárival, másrészt pedig egy rossz, bug-os kernellel nagyon könnyen kárt okozhat a fejlesztő hardveresen.
    De alapvetően HTC One, és LG G2-nél is nagyon jó minőségűek, és nagy választékban voltak főzöttek. Itt valamiért se választék, se minőség. Elég csak megnézni XDA-n hány naprakész főzött van. KitKat-re ott volt az XNote, de megálltak a fejlesztésével, pedig erre még én is azt mondtam, hogy minőségi.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák