Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    dr. ketan romon még mindig, érezhetően javult az akkuidőm, pedig állítólag gyári kernelre épül.
    Kijelzőidőm most több mint 4 óra lett, előtte átlagosan 3 és fél volt.
    zack Te próbáltál már custom kerneleket?

    Ami meg az összeszerelési minőséget illeti szerintem éppen hogy ebben van hatalmas előrelépés note 3 után, végre samu odatette magát és prémium érzetet keltő telefont tett le az asztalra, és ezért tisztelet nekik :R
    A keret 100% hogy fém, mert érződik hogy jéghideg ha hűvösebb helyen áll.
    Az másik dolog, hogy mindegyik színezve van, ez speciel nekem nem tetszik annyira mint pl. az alfa szálcsiszolt nyers fémburkolata :N és valahol várható is, hogy ez a lakkréteg előbb utóbb lepattogzik/kopik majd.
    Egyébként szerintem nagyon jó fogni, a tapadós bőr immitált hátlap tökéletesen kiegészíti a fém keretet, így egy kézben is bátran lehet használni :K

    Én sem óvom különösebben, a tokot rühellem, ahogyan a fóliákat is, zsebben hordom, és amikor fogom szeretem érezni a sarkait, a hideg fém keretet. Persze ettől függetlenül nagyon vigyáztam mindig minden telefonomra. Ha tehetem asztalra sem teszem le, otthon vagy egérpadon, vagy asztalterítőn van, ha elmegyek akkor is mindig találok valami "kényelmes" helyet neki, és eddig az összes telefonomat úgy adtam el, hogy makulátlan karcmentes állapotban volt, még azokat is amiket nem GG kijelző védett.
    Egyszer ejtettem betonra az akkor megjelent zsír új S2-t, na az egy szép élmény volt, de azóta megtanultam vigyázni :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák