Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apaszka

    veterán

    válasz F_Gergely #23313 üzenetére

    Én az ilyen dolgokat, és nem csak telefonról beszélek, nagyon büntetném és üldözném!

    Ezek hamis termékek arra is alkalmasak, hogy akár tönkre tegyék bár mi hírnevét. Ha valaki ilyent vesz eredetinek mondva, aztán előjönnek a hibái ,minden lehetséges fórumon megy a köpködés, hogy ez mekkora sz@r!

    A másik, hogy ezek után nem fizetnek sem jogdíjakat se semmit amiből a további fejlesztéseket is finanszírozzák.
    Ha jól tudom, a kifizetett telefonok ára nem csak a zsebre megy a samunál sem mindenestül. Egy bonyolult pénz szétosztás is van mögötte. Maga a hálózatra való felengedés sem csak úgy van magától!
    Már csak a hálózat sem egyszerű dolog Azt aki fejleszti, karbantartja sem ingyen csinálja. A SIM is csak nekem tűnik kis vacaknak egyszerűnek, holott vagy hat oprendszert futtat mi már nem is olyan semmi dolog.

    Pl a Nokia senn adta el anno csak a telefonos részét. A hálózati fejlesztések bizony folynak, és a szabadalmazott dolgai megvannak. Sok telefonos gyártó használja a Nokia szabadalmazott dolgai szoftvereit és persze a tornyok sem a földből nőnek ki maguktól.

    Szóval én ezért is haragszom minden hamis dologra. Ez lehet telefon, de akár egy zokni is!
    Érdekes egyébként, hogy a ruhanemüket jobban védik a hatóságok mint a telefont. Mi az, hogy ha oda írják a hirdetésben, hogy ez klón, már simán árulják?
    Ettől még egy hulladék hamisítvány szerintem. Meg a replika is tetszik!
    Munkatársam is villog egy másfél millás órában mi csak 8000 forint volt? :W
    Mivel replika semmi gond.

    Na de nem húzzon fel magam rajta ezen témán. Persze ez csak az én véleményem, ami egész más lehet mint másé!

    Más:
    A hálózat nálam nem csinálja az eldobálást, még ha szinte nulla is a térerő a munkahelyemen. Nem kell semmit kapcsolgatni, amint kimegyek az udvarra, már lte,is elérhető!

    https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

Új hozzászólás Aktív témák