Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darko_addict

    őstag

    válasz SG3rg0 #25514 üzenetére

    Üsd be itt a felső keresőbe, hogy "emag", lehet nem lesz pozitív a véleményed utána. :(

    Don't give up your dreams. Keep sleeping.

  • N0rMen

    csendes tag

    válasz SG3rg0 #25514 üzenetére

    Én most rendeltem meg b-tel -től. Igaz 100ft-tal drágább, de legalább Magyarországon bejegyzett cég. Ráadásul több ajánlást láttam erre a boltra, mint emagra.

    [ Szerkesztve ]

  • laci0530

    senior tag

    válasz SG3rg0 #25514 üzenetére

    Kis adalék tapasztalatnak az emag.hu-ról: december 2-án rendeltem tőlük 3 terméket, külön feltüntetve a munkaidőben, ill. azon kívüli szállítási címemet, elérhetőségemet.

    Persze nem vették figyelembe, kaptam értesítést a sikertelen kézbesítésről, telefonos egyeztetés hiábavaló volt a futárral, nem jelezték neki az időpont szerinti címváltozást (egyébként megyeszékhely központjában van mindkét cím).

    Napokkal később a postán tudtam átvenni a küldemény egy részét (a három termékből kettőt), mindkettő karcos, kissé szennyezett volt, utólagos csomagolásban (új, hibátlan árut rendeltem, annak megfelelő árat is fizettem). Az egyik termék ráadásul repedt is, és ami még furcsább, teljesen eltérő kialakítású, mint ami a honlapjukon szerepel, géphez csatlakoztatva használhatatlan, csak hibaüzenetet dob.

    Panaszlevél az ügyfélszolgálatuknak már két darab ment az ügyben, a mai napig nulla visszajeléssel (ezek után jeleztem, hogy a harmadik, "kifelejtett" termékre köszönöm, természetesen már a jövőben sem tartok igényt, az okozott káromat pedig kérem megtéríteni).

    Úgy látszik viszont, hogy a panaszkezelés olyannyira nem működik náluk, hogy a harmadik termék kiszállításáról nemrég kaptam sms értesítőt, persze azonnal kerestem a neten a futárszolgálat számát, és jeleztem nekik, hogy az előzményekre tekintettel legalább ők ne fussanak felesleges kört, ha már a cég tesz a korrektségre (egyébként nekik is rossz címet adtak, már csak a poén teljes megvalósulása érdekében, enélkül nem lett volna kerek a történet). :D Kíváncsi leszek, hogy lesz-e pozitív kifutása a dolognak (legalább a pénzem visszakapom-e), ha igen megírom.

    Szóval nekem velük ez bőséges tanulópénz volt, ilyen mértékű szolgáltatásbeli hiányosságokkal tőlük inkább egy noname fóliát sem rendelnék a jelenlegi állapot szerint, nemhogy Note szériás telefont.

Új hozzászólás Aktív témák