Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz matyi19 #1543 üzenetére

    Nincs note 9-em, hanem ennek "ikertestvére" az s9 plus.
    Én épp a tegnapi bemutató és a dual sim lehetősége miatt kerestem fel az iphone topikot, és csak egy szösszenet az ott tapasztaltakkal kapcsolatban.
    Volt olyan kommentelő tegnap, aki (szinte) minden hozzászólásában szidta, taposta az androidot, és fel is hozta, hogy egy s9 plus ahogy kézbe vette azonnal meg is fagyott.
    Ezeket a demagógiákat el kell felejteni.
    Az android már rég óta nagyon jó, nem fagy, nem akad, gyors, stabil rendszer.
    Nekem folyamatosan vannak iphone és androidos telefonjaim, cserélgetem őket.
    Utoljára x-em volt, de számomra nevetségesen lassú volt a face id, és a napi használatban kezelhetetlenebb is, de most nem ez itt a lényeg.
    Ilyen magasságokban már az egyéni preferenciák döntenek, illetve az, hogy melyik az a rendszer, ami jobban kézre áll, vagy egyes szituációkban nálad jobban szerepel.
    Én nem is szoktam másra hallgatni, mert valakinek ez, valakinek meg egy számomra teljesen irreleváns dolog a legfontosabb egy telefonban.
    A helyedben egy napra beszereznék egy ilyen készüléket, és elkezdeném használni, belakni.
    Nem elég csak megnyomkodni, hanem stabilan, nyúzva minden ízét részét használva kipróbálni...már ha van rá lehetőséged.

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

  • tylerddd

    veterán

    válasz matyi19 #1543 üzenetére

    Nem haragszom, mert tévedsz :DDD Vagyis ha az, hogy vásárlás előtt leírom, hogy miért tetszik jobban, és utána, leírom a tapasztalataimat, hogy miért volt jó vétel és nem nyúltam mellé, az önnyugtatás/meggyőzés, akkor igen. Augusztus közepe óta vagyok itt, akkor figyeltem fel a telóra, teszteket néztem, videókat róla (beállítások, kamera, esetleges hibák). Az X soha nem volt opció számomra, ha az lett volna, akkor már tavaly megveszem, amikor lejár a hűségem és 2 évet betölti az i6s. Ha mégis X lett volna, a 256GB-ra utaztam volna, de az 430 az én előfizummal, szóval nem alig több (330 volt nekem a Note9). Az új iPhone telókat vártam, hogy hátha elnyerik a tetszésem, de augusztus végén elsült az ujjam a Note9 rendelését illetően. 12-én pedig bebizonyosodott, hogy kár lett volna várni rájuk, így ilyen szempontból is megnyugodhattam. Tehát ha kijönnek egy kijelzős ujjlenyomat-olvasóval, akkor szomorú lettem volna. Aztán én is a 14 napos elállás gondolatával játszadoztam, ezt is vissza lehet nézni, de délután elhoztam a telót és este már le is tettem erről. Az i6s-t én soha nem hasonlítottam a Note9-hez, semmi értelme nem lenne. Az iOS-t vetettem össze a Samsungon tapasztalt Androiddal, mert habár nem X-en fut a rendszer, szinte ugyanazt kapod. Ha hosszabb ideje használsz iOS-t, akkor tudod, hogy az évek alatt nagyon lassan adagolták a fícsöröket, nem iOS6 -> iOS12 szintű ugrások voltak. Kb. minden készüléken ugyanolyan a rendszerük, max. a sebesség nem olyan és az újabb telókon megjelent képességek nincsenek. Ettől féltem leginkább 7év iOS után, de ezzel sem volt különösebb probléma. Miért baj, ha ezt leírom?! Ez miért önmeggyőzés? Főleg, ha kérdezik itt is és az i6s topikban is. Az lett volna az önmeggyőzés, ha megveszem az Xs-t egy vagon pénzért, bohóckodok a FaceID-vel, sopánkodok a jack hiánya miatt és azt próbálom elhitetni magammal, hogy ezek nekem nem kellenek ill. nem probléma az adaptert magammal húznom.

    Nem kötekedés, de az ilyen készülékvásárlós vergődéseknél azért általában valaki bedobja rendre ezt az „önnyugtatás” dumát.

    [ Szerkesztve ]

    Csak egészség legyen, meg térerő!

Új hozzászólás Aktív témák