Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz matyi19 #1543 üzenetére

    Nincs note 9-em, hanem ennek "ikertestvére" az s9 plus.
    Én épp a tegnapi bemutató és a dual sim lehetősége miatt kerestem fel az iphone topikot, és csak egy szösszenet az ott tapasztaltakkal kapcsolatban.
    Volt olyan kommentelő tegnap, aki (szinte) minden hozzászólásában szidta, taposta az androidot, és fel is hozta, hogy egy s9 plus ahogy kézbe vette azonnal meg is fagyott.
    Ezeket a demagógiákat el kell felejteni.
    Az android már rég óta nagyon jó, nem fagy, nem akad, gyors, stabil rendszer.
    Nekem folyamatosan vannak iphone és androidos telefonjaim, cserélgetem őket.
    Utoljára x-em volt, de számomra nevetségesen lassú volt a face id, és a napi használatban kezelhetetlenebb is, de most nem ez itt a lényeg.
    Ilyen magasságokban már az egyéni preferenciák döntenek, illetve az, hogy melyik az a rendszer, ami jobban kézre áll, vagy egyes szituációkban nálad jobban szerepel.
    Én nem is szoktam másra hallgatni, mert valakinek ez, valakinek meg egy számomra teljesen irreleváns dolog a legfontosabb egy telefonban.
    A helyedben egy napra beszereznék egy ilyen készüléket, és elkezdeném használni, belakni.
    Nem elég csak megnyomkodni, hanem stabilan, nyúzva minden ízét részét használva kipróbálni...már ha van rá lehetőséged.

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák