Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baladam86

    aktív tag

    válasz hito #9246 üzenetére

    Légrés nálam nincs, annak ellenére, hogy magamnak tettem fel, úgy néz ki sikerült tökéletesen felrakni, így nincs probléma az S-Pennel.

    Ami tetszik a Tozoban, hogy teljesen körbeér mindenhol, az üveg tetején nincs notch szerű kivágás, minden szenzor, előlapi kamera takarva van.

    A "negatívumok": Pont mátrixos az üveg, tehát kikapcsolt kijelzőnél, bizonyos szögben tartva bizonyos fényviszonyoknál láthatóak a pöttyök, de mivel a kijelzőt nem szoktam nézegetni, maikor nem aktív, így ez engem nem zavar. A kijelző közepénél szintén kikapcsolt állapotban, szintén bizonyos fényviszonyok mellett forgatva látszik egy szivárványos paca, de amikor a kijelző aktív, ez sem látszódik.

    Az ujjlenyomatokat és főleg a zsírt jobban gyűjti, mint egy Dome Glass, ezt többet kell törölgetni, na bumm.

    Viszont a Dome Glassen keletkezett egy karcom anno, amit a mai napig nem értek, mert eddig egyetlen üvegfóliámat nem sikerült megkarcolni, korábban azt is írtam, hogy szerintem a Dome Glass picit puhább üvegből van, a Tozo hibátlanul karcmentes (9H-s üvegnek hazudja magát, mindenesetre ellenállóbb, mint a Dome Glass).

    SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

Új hozzászólás Aktív témák