Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tanulo

    tag

    Sziasztok. Tegnap le frissítettem a telefont az uj szoftverr, hát mit ne mondjak egy hulladék szerintem. Úgy vettem észre hamarabb lemerül a telefon. Eddig az osztott képernyős módba az egyik fele youtube másik fele böngésző volt akkor 2 érintés volt hogy a youtobot kis ablak módba rakjam, most meg el kell indítani a youtubot, megnyitni a futó alkalmazások listáját és ott a youtube ikont hosszan nyomva lehet a kis méretet elérni. Ez nekem nagyon zavaró. A harmadik hogy eddig a navigációs sávot el lehetett tünteni és egy felhuzas mozdulattal ujra előhívni, na most ugyan csak el lehet tüntetni, de megint visszatérve az osztott képernyőre eddig egy felhúzás volt a navigációs sáv és már tudtam is hosszan nyomni a háttérbe futó alkalmazásokat az osztott képernyő miatt, most nem így megy. Elhiszem hogy ez a frissítés arra szolgált volna hogy a felhasználói élményt javítsák, de úgy felbaszott hogy majdnem belevágtam a kést a telefonba főzés közbe. Írtam a supportra is hogy ez a frissítés egy hulladék lett.
    Kérdés: hogy lehet vissza állítani az elöző szoftvert ami rajta volt és jól működött?

Új hozzászólás Aktív témák