Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz #33253120 #280 üzenetére

    Karcolódó hátlap: én az utolsó kb. 10 mobilomat tokban használtam. Biztosan van, aki nem így tesz, de aki tokban hordja, az nem nézegeti napi 27x a hátlapot;

    IP védettség: amikor a Samsung egy Note 9-nél valami papírszerű(?) markert nézeget, és ha az elszíneződött, megvonja a garit, akkor az IP védettségként a marketingesek által kiírt szöveg szerintem csak rizsa, de semmiképp sem valós hozzáadott érték, hiszen akkor minden beázás is automatikusan garis hiba lenne, de nincs így;

    A note 9-nél napi 4x-5x ránéztem a kis saját használati szokásaimmal az aksira. Ezzel 35 %-nál még nyugodtan elindulok otthonról, ha 2 órát leszek távol és játszok rajta, akkor sem tartok attól, hogy hazafelé már akku gondjaim lesznek. Ez számomra egy teljesen új érzés, mióta megvan a Note 10 lite.

    Kijelző: a minősége alacsonyabb, mint egy Note 9-nek, ez tény. Viszont azt a felelőst, aki a Note 9-re (vagy akármelyik note-ra) , amin tollal négyzet alakban kell kijelölni, hajlított kijelzőt mert tenni, tuti kirúgnám a francba: a hajlításon igazi (ízes káromkodós) "élmény" volt a Note 9-en egy kijelölés, míg a Note 10 lite-on ez kényelmesen megtehető.

    Összteljesítmény: ott van az egész elrontva, hogy a Samu a korábban Flagship Note szériát egy tollas S szériává degradálta. Elhiszem, hogy egyszerűbb volt pl. ugyanazzal a kijelzővel szerelni a Note-ot mint az S-t, de ettől még felhasználói szempontból rossz ötlet volt.

    S9+ egy igen nehéz viszonyítási alap: a kijelző kisebb, mint a Note 9-é volt, a hardver pedig(ahogy tudom) közel ugyanaz, ettől az egy marha gyors eszköz. Teljesen igazad van abban, hogy ahhoz képest nem tud ez a mobil akkora sebességelőnyt villantani, ami már kiváltana egy "hűha" érzést. Azt azért tegyük hozzá, hogy ha most kell telót venned, vagy nem kapsz már S9+ -t, vagy drágábban, mint a Note 10 Lite-ot, ami azért tovább bírja aksival, van + toll és szoftveresen is tovább lesz támogatott. Ám, ha nem kell a toll, és van egy S9+ -om, én vélhetően nem cserélném le egy Note 10 lite-ra :)

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák