Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • awakening87

    aktív tag

    Boldog új évet kívánok én is mindenkinek! :)

    Közben én is megerősítem, hogy a CM11 karácsonyi kísérleti verzió feltehető a telefonra és működik is.
    ez a [link] segít.
    Röviden a lényeg, hogy fel kell tenni egy 6.0.4.x verziójú CWM recovery-t, mivel ez annyival tud többet a régieknél, hogy beállít valami SELinux-os jogokat is. Fogalmam sincs, hogy baj-e, ha ennek a beállítása nem történik meg.
    De sajnos még nincs a képernyőt rendesen működtető CWM, ezért "vakon" kell telepíteni, a wipeot elvégezni, majd újraindítani.
    A telepítésnél 6 percet vártam, a wipenál 2-t.

    Eddigi furcsaságok:
    - az sd kártya csak MTP vagy PTP módban működik, sima mass storage "pendriveos" üzemmódban nem talál hozzá drivert
    - a Galéria alkalmazás néha kilép, amikor hátteret váltanék (valószínűleg nem megfelelő a háttérképem felbontása)
    - a GenieWidget (időjárás) alkalmazás kilép; azt a változatot próbáltam, amit itt a fórumon ajánlottatok.

    Javasolt launcher a Holo Launcher HD.

    Ha már bent vagytok a recoveryben és van usb/adb kapcsolat, akkor ott egy shellben a kernel napló kiíratásával még többre lehet menni (dmesg).
    Tehát:
    adb shell <ENTER>
    kapsz egy shellt, oda beírod ezt: dmesg <ENTER>

    [ Szerkesztve ]

    SM-G930F @ BlackDiamond.NFE.PIE.V4.0 | https://www.youtube.com/watch?v=8P6QbTJsb-U&hd=1

Új hozzászólás Aktív témák