Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myke01

    senior tag

    válasz awakening87 #7244 üzenetére

    Feldobtam a 2012. dec-i HUN gyári romot. Teszi a dolgát ahogy kell ,olyan komótosan :K ,mint általában a gyári romok . Pl.: "percekig" tartó médiakeresés az SD kártyán boot után ,érdekes ,hogy ezt a főzöttekben le tudják redukálni pár mp-re :D . Minden működik benne ,viszont a root-tal szokás szerint problémám akadt :)) . Nálam nem szokott sikerülni a gyári romok rootolása :N elsőre,mint már írtam anno . Ezért szeretem jobban az előre root-olt romokat,de most nem kockáztathatok egy főzött rom "meglepetéseivel". Most egy stabil kell ,mert ott nem biztos ,hogy lesz időm "mókerolni" ,ahova megyek.
    Szóval root : feldobtam a maclaw féle fórumon lévőt . Eddig OK is a dolog. Viszont Superuser alkalmazás települ mellé,amit nem nagyon csípek ,mert nem tudja frissíteni a su binárist. Feldobtam mellé a SuperSU-t (ami sztem sokkal jobb az előzőnél) ,mivel abban van olyan funkció ,ami el tud távolítani másik superuser alkalmazást. A SuperSU app su bináris frissítésénél rögtön újraindult a teló kérdés nélkül,vszínű ütközött a két alkalmazás (SuperUser vs SuperSU). Újraindulás után viszont sikerült eltávolítani a SuperUser app-ot a SuperSU-val. Talán így jó is a dolog ,DE a másik bosszúságom a MyBackup Pro alkalmazással akadt . Egyszerűen nem állítja vissza a mentett APK+DATA mentéseimet , bármit csinálok : újratelepítem ,a beállításokon variálok ,egyesével próbálom ,nem kötegelve ; akkor sem teszi a dolgát . Lehet ,hogy van összefüggés a root-olás kellemetlenségeivel :) ,nem tudom. Pedig ezt hivatalosan megvettem ,de inkább a Titanum Backup Pro-t kellett volna ! :W Van egy csomó mentésem ,amit nem szívesen hagynék veszni . Még szerencse ,hogy van Nandroid save is az előző romról ,de már nem szívesen állítanám vissza ,újabb órákat elpepecselve ezzel :) .

Új hozzászólás Aktív témák