Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prstin1

    aktív tag

    válasz Lacopapi #4450 üzenetére

    Érdekes, hogy a M. M-ban ma néztem, hogy még mindig 160 000 jmft az ára. Egy Note4 meg 190 000.
    Ahogy nézem a sammobilon a Note4 már megkapta az 5.01-et amit az 5.0 javitásának szántak.
    Közben elkaptam egy ilyent :
    "Egy benfenntes állítja, hogy a note 4-re kiváló rendszert akarnak kiadni és annyit tud, hogy folyton hibába ütköznek a szoftveresek. Állítólag az F-es készülék, ami főleg német kezekben van és 80%-ban nők birtokolják az előfizetések alapján, valami miatt nagyon forró lesz, majd szépen ki is kapcsol.
    A fent említett tulajok, állítólag alig frissítettek nyalókára, mintha nem is érdekelné őket, de akik igen, azok igen megbízhatóan küldik a bug jelentéseket. Emiatt április vége, de inkább május közepére gondolja, hogy megkapja mindenki szerte a világban a frissítést. A C állítólag már nagyon stabil, de együtt jön az összes készülékre."

    Ebből akár az is következhetne, hogy at s5 nél nagy volt a nyomás ezért kiadták az ígért 5.0-t(tele buggal) de a többi nen kapja meg mert egyszerűen szar.
    5.01-et eddig csak a Note4 kapott(már jobb) de mi ha kapunk is vmit az nem az 5.0 lesz és nem is mostanában.

    Az én tippem az, hogy valamikor talán nyáron a Notok, s-ek és az a sorozat után talán.

Új hozzászólás Aktív témák