Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Colos1

    őstag

    válasz GEPESZ66 #1562 üzenetére

    Törölheted a programok telepítéséből is. Az eszközkezelőben viszont csak akkor fogod látni, ha rá van dugva a teló, a "Hordozható eszközök - GT-I8160" és a "Modemek - Samsung Mobile USB Modem" -et keresd.
    Igen, az általad említett mappában van az USB driver telepítője, "SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones.exe".
    Nekem 2x volt ilyen problémám, mindkétszer az után, hogy lefrissítettem a KIES -t. Ilyenkor lefrissíti az USB drivert is, és a rátelepítés nem tetszett neki. A leírt eljárás nekem mindkét esetben segített.
    Arra figyelj, hogy a reboot után előbb telepítsd a drivert, és csak utána dugd rá a telót, különben ha úgy van beállítva a Win7, akkor hajlamos visszatelepíteni a régit a drivercache -ből. Bár ha jól emlékszem, amikor másodszorra csináltam, akkor nem indítottam újra a gépet :U Nem olyan jellegű ez a driver, de biztos ami biztos, a Windowsnál sosem tudni :D

    Ma reggel is frissítettem a KIES -t, úgyhogy alighanem nekem is el kell majd ezt játszanom harmadszorra is... :(((

    Amúgy egy jó pont KIES -nek, az előző verzióig nem mindig volt hajlandó csatlakozni USB-n, ha nem a gyári TW Launcher volt az alapértelmezett a telón :C

    [ Szerkesztve ]

    Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

Új hozzászólás Aktív témák