Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz 7Sony7 #10959 üzenetére

    Hogy mentesz róla dolgokat TB-vel, ha nem rootolt? :F

    Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

  • sebestyen93

    tag

    válasz 7Sony7 #10959 üzenetére

    TB-vel nem fogod lementeni ha nem rootolod... :)

    Apple iPhone 13 Pro Max + Apple iPad 9th 10.2 + Apple Watch SE 2022 40mm

  • bad-Mc2

    tag

    válasz 7Sony7 #10959 üzenetére

    De..
    Kellenek wipeok és formatok is a rom felrakás előtt..
    CWM fel, majd cwmben de még a rom és a gapps felpakolása előtt kell:
    - Wipe data/ factory reset
    - Wipe cache
    -Majd mount and storage menűben, minden format opcio KIVÉVE az SD!!! (Tehát, preload,system,data mindenképp ha CM-et teszel)
    -Majd Advanced alatt Wipe Dalvik cache
    Ezután mehet a ROM és a gapps!

    Valamint még egy apróság.. a TB-s teljes mentés stock és cm között elég nagy valószínűséggel nem fog működni.. a programok és a programok adatai elvileg visszaállíthatóak, de a többi kétséges..
    Illetve ehhez tartozik még egy megjegyzés, hogy nemtudom milyen és mennyi fontos alkalmazás+alkalmazás adatod van, megéri-e egyáltalán a GB rootolással és a TB mentéssel szenvedni..MEghát a legtisztább és legmegbízhatóbb mindig egy teljesen új, friss rendszer, egyesével felpakolva a kívánt appokkal és nem az ilyen kötegelt visszaállítások.... De ez a én véleményem!

    Névjegyekre alapból G-fiókba való mentést javaslom, az sms-ekre talán jó a TB, de arra is inkább egy külső programot szoktam használni (SMS Backup+ hozzáteszem ez szintén a G fiókba menti fel az sms-eid és a híváslistád..)

    És még egy apróság.. nem tudom pontosan melyik romot szeretnéd föltenni, de a cm 10.1 és afeletti verziók, alap feltétele, hogy legalább XXMF1 vagy MG2 alapsáv legyen a telefonon..tehát JB alap eléggé ajánlatos mielőtt feltennéd a cm-et.. Egy szó mint száz..én GB-re nem tolnám rá a cm-et...
    Ennek folyománya, hogy sokkal egyszerűbben megúszod az egész bulit, ha.. Ota vagy kiessel frissíted a telot JB-re (igaz még szarabb és lassabb lesz mint most, de a JB-t egyszerűbb rootolni, nem kell odinozni..) Majd rootolod a JB-t, mented a dolgaid TBvel, majd leszeded az NGabi féle repartos JB-t, azt felteszed, és arra teszed rá majd a custom romot...
    1-2 előny:
    - Így nem ugrik a számláló nem kell vele később szórakozni
    - elég csak 1x Odinozni
    - jóval egyszerűbb a root
    Hátrányok:
    - Frissítés után,amíg a hivatalos OTA vagy Kies-es cucc lesz a telón, addig olyan lesz mint egy csiga, de amíg rootolod és gyorsan lemented az adataid TB-vel addig kibirod.. :)

    No nekem ennyi hozzáfűzni valóm volt a dologhoz.. majd mazsolázz, mit fogadsz meg és mit nem.. ;)

    ui.: Majd arra figyelj hogy jó gappsot szedj le a cm-hez!! Ajánlom a Ronin féle AROMAGAPPs-ot (xda-n megleled)

    Szerk.:most így visszaolvasva egy kicsit kacifántos lett a dolog de azért remélem átmegy amire gondoltam.. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    New Galaxy Note 9 user

Új hozzászólás Aktív témák