Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • osonte

    senior tag

    válasz t.imi #905 üzenetére

    Szia!

    Én is majdnem Note 10 pro-t vettem, már megrendeltem, de utolsó pillanatban találtam egy használt A72-t, ami belefért az anyagi keretembe és személyesen át tudtam venni. Nem bántam meg, szerintem szoftveresen jobb a Samsung (nem akarok állandóan romokat cserélni), persze nincs tökéletes telefon, de a Xiaomin állandóan valamit barkácsolni akartam... Ez meg csak működik. :)

    - Megy folyamatosan is az AOD, lehet időzíteni is (nekem pl.: 7-22 óráig aktív), de érintésre is aktiválódik.
    - FM rádió nem működik repülőgép módban.
    - Én India romot használok, tökéletesen megy a gyári hívásrögzítés (nagyon kényelmes, hogy integrálva van a híváselőzményekbe). Sammobile oldalról tölthető és a felrakás módját is leírják lépésről-lépésre. A lényeg, hogy nem kell Bootloadert nyitni és herélt romot felrakni a hívásrögzítéshez, mint Xiaominál a gyári tárcsázóban levő hívásrögzítéshez...

    A kamerát lehet más megválaszolja, én elégedett vagyok a képeivel. Szerintem fontosabb az optikai képstabilizálás (2 optikán is) és a 3x optikai zoom, mint a 108Mp. Talán makróban nekem jobb volt Xiaomi képe.

    Talán a legbosszantóbb amikor száraz az ujjam és nem ismeri fel az ujjlenyomatolvasó. Eddigi tapasztalataim alapján kb. minden kijelző alá épített megoldás ezt tudja ebben az árkategóriában, viszont meg lehet tanulni használni.

Új hozzászólás Aktív témák