Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    Na jött egy tok meg a hátára fólia

    Tok
    [link]

    Ez már kicsit nyelősebb nyaklósabb, nem áll olyan feszesen rajta, a telefon bal oldalán ahol nincs gomb nagyon könnyen lejön a telefonról nincs tartása
    Kicsi elcsúszás is van a vakunál
    Fogásra jó
    Képek
    [kép], [kép], [kép], [kép], [kép]

    Tesztelem pár napig , de szerintem nem el lesz az én tokom

    A másik tok jobban bevált, ez az , ebből fogok még rendelni többet különböző színekben

    Megjött a hátlap védő fólia is
    [link]

    Hát
    Felrakása nem a legegyszerűbb mert csak egy sima fólia, kénytelen az ember megfogni a ragasztós felületét is(nekem úgy sikerült ahogy a képeken látszik)
    Jó jó, de egy kicsit nagy szerintem, oké hogy akarták védeni a lekerekítést is de e miatt a sarkain kezd mindig felválni, 1-2 milliméterrel kisebb lenne jobb lenne , kamera körül is jó nagy ráhagyással dolgoztak
    Meglátjuk, most amúgy nem látom mert a fenti tok van rajta ami takarja
    Por elenni karcolásoktól védhet, na meg én fém lapot készülök tenni a telefon meg a tok közé a mágneses tartó miatt arra is jó lesz hogy az ellen védjen

    Képek (képeken egyik már kibontva a másik meg csomagolásban)
    [kép], [kép], [kép], [kép], [kép], [kép], [kép], [kép]

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák