Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpachino

    veterán

    válasz Godfather #1400 üzenetére

    "735. Kijelző kb ugyanaz, amoled, felbontás, méret saccperkb." :N

    5" vs 4.7"..találd ki kinek a javára :)

    De egyébként sem tudom, hogy miért erőlteted azt a fapados középszerű 735-öt ebben a topicban :( Ezzel az erővel bármely hasonló tudású telót ide hozhatad volna az A5 "ellen"

    Mint korábban említettem a két teló nem egy ligában játszik. Bár, hogy csűröd csavarod és támasztod alá a te szubjektív megítéléseiddel :N Nálam már az első ponton megbukik a 735, az pedig nem más,mint a gagyi, műanyag, üres tejfölös dobozokból újrahasznosított hátlap és külső :K innentől kezdve, úgy vagyok vele mint a rozsdás autóval a piacon. Otthagyom. :K

    [ Szerkesztve ]

    "Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

  • Burt1793

    veterán

    válasz Godfather #1400 üzenetére

    Sajnos sírva olvastam amit írtál, egyik pont sem igaz. Itt van mellettem a 930 a wp-vel. Ha nem nézzük a szar összeszerelési minőséget, akkor is itt van minden a wp hibájából, amit próbálsz elkenni, de értsd már meg, hogy 1 évig használtam azt a szart minden nap. Köszönöm.
    Hogy tudsz olyat mondani, hogy az appok ugyanúgy működnek? A messenger folyton töltöget a 930-on, email semmivel sem rosszabb az A5-ön, cserébe még mellékletet is lehet küldeni. Frissítést a 930 nagyon-nagyon lassan kapta, az A5 tegnap óta van meg, 5.0.2-vel kaptam, nem is várok frissítést, mert nincs hibája a 930-cal ellentétben. A gps a 930-nál nem volt olyan jó, sportstracker többször is vesztett jelet, hidd el nekem, sokat biciklizem, nem csak hobbiból gps-ezek. Az A5-öt még nem próbáltam, remélem nem lesz vele gond, a jobb térerőt látva bízhatok is benne. A 930-on is 5-6 másodperc mire vak sötétben leveszi a fényerőt, addig kiégeti a szemem. A gyári billentyűzet lehet, hogy szar, én az Anysoftkeyboardot használom minden droidos eszközön, alapból kint vannak az ékezetes betűk, ezt vártam a 930-hoz, sokáig nem lesz még. Kameragomb tényleg nincs, én sokat nem kameráztam a 930-cal sem, de sajnos sokszor csak a fókuszálási funkció működött a 930 gombjával, nagyon erősen kell nyomni a második, azaz az exponálási funkcióhoz.

    Nem vagyok android fan, éppen ezért próbáltam megszeretni a 930-at, ami nagyon tetszik külsőre, de nem tudtam, pedig én nem vagyok nagy multimédiás felhasználó, tehát nem is kell S6, elég az A5, ez is simán bír mindent akadás nélkül. A 930 ehhez képest akadozik, itt van mellettem, illetve ismerem. Ha előtted is ott van a két telefon, nem tudom, hogy miért állítasz mást, de nem is érdekel, örülök, hogy megvettem az A5-öt, nekem erre van szükségem. Meggyőződésem, hogy a 930 is ugyanilyen jó telefon, ha kihangosítás nélküli telefonálásra és emailezésre használod. Minden másban jobb már az A5 is. A melegedést meg ne emlegesd. Rakd fel a solitaire nevű microsotos kártyajátékot a 930-ra és játssz le vele egy egyszerű pasziánszt, aztán mérd le azt a 60 fokot a keretről.
    Remélem, hogy javul majd a rendszer és, hogy még egyszer nem adnak ki ilyen hibás telefont, mint a 930. Az A5-re tegnap raktam fel a programjaimat, alig merül a 930-hoz képest és ha ezt hívod melegedésnek, akkor nem tudom, hogy miről beszélsz a 930 esetében.
    Légy szíves többet ne dicsérd a 930-at, mert kidobom az ablakon mérgemben és ez amúgy sem az a topik (mindig ezzel jöttek azoknak a 930 topikban, akik már eladták a telefont, én még nem adtam el, hogy nyilvánosan szidhassam ;] ).

    (#1402) Godfather: Ha Budapesten vagy, beszéljünk meg egy időpontot egy kocsmai vitára, meglátod, hogy nem vagyok droidfan és, hogy miről beszélek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák