Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sxxorp

    őstag

    válasz gerner1 #2878 üzenetére

    Köszi, holnap meglesem! Sajnos az XDA jelenléte a telefonnak elég kritikán aluli, ott szoktam ilyeneket találni; semmi.

    NETOXIN: Köszi! Gyalog el tudom képzelni, de bringán... Szerinted van olyan övtok, ami ezt elbírja és nem néz ki egy tepsiben az oldaladon? :(

    t72killer: akksiidőt akkor érdemes mérni, mikor már rendesen használom, pl. telefonálásra is :) Többnyire beltéri használatra lesz adaptív fényerővel. 5G off.
    Nem rakod fel mégis a Gsam-et adb-vel megadva egy nyomi kis engedélyt? Te tényleg ki tudnád használni a plusz infót, amit ad. Látod más simán debloatolgat így, ami azért nem kicsit intenzívebb belenyúlás a telóba ;)

    (Típushiba: volt a nyígás a röccenő gombokkal, hogy mekkora mákja van, aki egyáltalán jót kapott... Aztán mikor utánanéztem, hogy alig van nyoma az egész neten, lett is kuss. Most próbálta amolyan közmédiás hitelességgel felkérődzni az esetet ;])

    Jim74: én bekapcsoltam. A kettővel ezelőtti telefonomon részben ezért rootoltam, máig 90%-ig tölt, és 5 évesen eredet akkuval teljesen élhető. A Xiaomi-t nem akartam már buherálni, és az üzemideje kevés volt, hogy lemondhassak akár ennyiről is -> 3 év után 72%-os kapacitás, akkucsere... Ennek a telónak van olyan jó az üzemideje, hogy simán belefér a csak 85%, és biztos, hogy jót tesz az akkunak. Főleg, ha éjjel töltöd. Ha olyan helyzet jön, amikor intenzívebben használod, vagy ritkán tudod tölteni, akkor esetleg visszaállítod.
    Itt többen hosszú távra terveznek a telefonnal, nem a kényeskedő "megunás" :U a döntések alapja, nekik mindenképpen érdemes.

Új hozzászólás Aktív témák