Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DS39

    nagyúr

    vettem én is egy ilyen telefont, elsősorban a kisebb mérete miatt.

    néhány észrevétel:
    - a Samsung a felhasználói felületet nagyon eltalálta, 10/10. (+ rendszerszintű sötét mód)
    - első amoled kijelzős telefonom, baromi szépek a színek, az adaptív megjelenítésnél főleg, de az kevésbé természetes, ezért én az "amoled-mozi" elnevezésűt használom, számomra az adja vissza leginkább a valóságot.
    - tetszik, hogy a két sim kártyát nem kell váltogatni, egyszerre kezelik az LTE-t.
    - nem tipikus napi használati mód, de olyan furcsaságot vettem észre, hogy repülő módban ha bekapcsolom a wifi-t, akkor nem csatlakozik, sőt nem is látja routerem, a szomszédoké viszont megjelenik a listában. más mobilnál ilyenkor is simán csatlakozik.
    - hívás közben, ha hangosabbra veszem, akkor a könnyű műanyag hátlapon felül érezni a beszédhangszóró hangjának rezgését.
    - a rendszer sebessége rendben van, a futtatott appokon azért érződik, hogy a hardvere nem egy erőmű (ezt persze tudtam előre, kompromisszum a méret oltárán), viszont az meglepett, hogy a másik telóm, a P Smart (az első széria) helyenként gyorsabb.
    - az aksi kb. ugyanaz, viszont itt van gyors töltés.
    - a gyári fülhallgató egészen jól szól.

    összességében elégedett vagyok vele. :)

Új hozzászólás Aktív témák