Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivaul

    addikt

    Sziasztok. Elolvastam a topicot 200-ig de ott még csak kínai lázadás volt, semmi érdemleges. Inkább kérdezek. Nekem nagyon tetszik ez a telefon. Elég tech mániás vagyok és szeretem a közpé osztálybeli jó vasakat. S5 minim volt de arra az életbe nem adott ki a samu frissítést így átpártoltam z1c-re majd tovább 2x z3c-re. Csak a max 4,7 telók jöhetnek nálam szóba. A két z3c nagyon jó volt de darabokra hullottak, pedig nem vagyok kaszkadőr aki a zsebébe hordja melóba ugrás közbe is... Minőségre prémium ez a teló az lejött a fogásából és az ip védelem is szükséges számomra (2 kissrác megkaparintja és volt hogy már úszott a teló). Viszont pörgetve és a böngészőbe lendületesen belelapozva eléggé recsegős volt a rendszere a telekomos mintadarabnak. Vannak bizony akadások. Ez frissítés után eltűnik vagy ilyen? Nagyon sokat játszok (marvel contest) és az akadás kikészítene (a kék fény szűrés a sok game miatt hatalmas dolog nekem). Viszont 8 magos procitol annyira nem ezt az akadozást várnám. A grafikus része mennyire nyúzható? Nem akarok real racingezni de pár hónap múlva cserélni se szeretném mert gyengének bizonyul. Jelenleg egy z3c van még mindig de ez is hullik darabokra így ideje cserélni.

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Új hozzászólás Aktív témák