Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UCNLM

    tag

    Sziasztok!

    A minap vettem egy ilyen telefont, és egyetlen gondom támadt csak vele: van benne egy 2 GB-os microSD kártya, amit nem tudok úgy felismertetni a számítógéppel, ahogy kéne.

    A jelenség a következő: beállítottam, hogy USB cxsatlakozáskor kérdezzen rá mit szeretnék, ha ekkor a Háttértár opciót választom, akkor a gép felismeri, hogy valamit csináltam, megjelenik az új meghajtóm, de csak Total Commanderben látom, a Sajátgépben nem (lemezkezelésnél is néztem, ott látja, de nem tudja megmondani a méretét). A Total Commanderben, ha kiválasztom ezt a meghajtót, akkor közli, hogy nincs ilyen (pont úgy, ahogy pl a DVD meghajtóra írha, ha az üres és kiválasztom).

    Ellenben, hogy ha a csatlakozáskor a Médiatár opciót választom, akkor a Total Commander nem érzékel belőle semmit, csak a sajátgépben szerepel, ott is külön kategóriaként (asszem Phone), ha azt kiválasztom, akkor jelzi, hogy ez bizony egy x méretű cserélhető lemez. Innentől lehet rá másolni, átja az egészet.

    Valaki meg tudná mondani, hogy mi okozhatja ezt az anomáliát és mit lehet tenni ellene? Előre is köszönöm a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák