Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ákinard

    aktív tag

    Sziasztok!

    Komoly problémám lenne és nem találok rá megoldást... Eddig teljesen elégedett voltam a kis G3-assal (2010-es, rajta T-mobileos eredeti szoft semmi pimp). Még nyáron megjött rá a 2.3-as frissítés KIES-el feltettem, minden rendben ment. Aztán egyszer megjelent egy másik frissítés ami nekem semmi látványosat nem hozott, de a kies szólt, hogy elérhető. Letöltöttem, ment tovább.

    Aztán pár hete, talán 1 hónapja elkezdte játszani, hogy ha a mobilnet be van kapcsolva, akkor gallyra szívja az akkut pillanatok alatt. Ezalatt 40-50 perc értendő. Ez mára odáig fajult, hogy ha bekapcsolom a mobilnetet, megnyitom a böngészőt beírok egy címet, de mire betöltene elkezdi: max akku-kis vonal hiányzik-sárga-piroskeret és kapcsol is ki. Ezt olyan 5 mp alatt. De utána vissza tudom kapcsolni, de ha nem vagyok elég gyors hogy lelőjjem a mobilnetet már kapcsol is ki. Ha felteszem töltőre, akkor alig hiányzik az akkuból és max 30 perc alatt feltölti... :(
    Most is reggel óta tölt, de próbaképp kihúztam elkezdtem mobilnetezni, 2 oldalig jutottam máris kikapcs. Vissza töltőre, 15 perc után: húzza ki a töltőt, tele...

    Ebből gondolom, hogy nem akku gondja lehet, mert feltölt+egészen jól bírja ha ki van kapcsolva a mobilnet. De amúgy kuka...
    Csináltam gyári beállítások visszaállítását, a szűz telefon ugyanezt csinálta. A gyári alkalmazásokon kívül csak pár apróság van fent, és a hiba megjelenésekor nem is tettem fel új alkalmazást...

    Valaki tapasztalt ilyet? Mit lehetne kezdeni ezzel? Mindig a legváratlanabb és leginkább szükséges pillanatokban adja be a kulcsot :((

Új hozzászólás Aktív témák