Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simii

    tag

    Na kérem szépen, 1napja vagyok E950 tulaj (miután a D900 meghalt :O - lásd a topikjában), és első tapasztalatok....
    Nagyon szép az uj BlackUI menü, vagyis annyira ujnak nem mondanám, inkább tuningoltnak. Az elrendezés ugyanolyan mint mondjuk a D900-ban, ikonos,de témák végre vannak, igaz csak kettő, de remélhetőleg ez bővíthető lesz.. Ami nagy változás szoftveresen, hogy végre kiírja a készenléti állapotra az aktuális zeneszámot, amiben persze az OLED kijelzővel tekerhetünk, válthatunk is a főképernyőn. Egyébként ez a másodlagos navigációs kijelző zseniális. Rengetek dologra képes, mindig az aktuális menühöz igazodva jelennek meg a gombok pl: rádiónál kis rádió ikon, meg léptetés, zenelejátszónál ismert gombok, hangfelvevőnél piros rec gomb, kameránál nagyító és kamera ikonok, számológépnél szorzás osztás..stb, és mind kedvedre tapicskolhatod.. :) ami látványos még, hogy minden egyes érintésnél ezek az ikonok kiemelkednek a helyükről, majd vissza, mintha rázoomolnál.. szép.
    Olyan sok hely van a gombok közt, h félreütni tényleg nem lehet, nekem eddig nem jött össze. A tesztben leírt szoftverlassuságot egyébként én nem érzékeltem, minden tökéletesen, azonnal reagál, igaz, van gyorsabb tel, de 10mp-s késésekről szó sincs.
    Kameránál nem vártam sokat a fixfókusz miatt, de meglepően jók a készített képek AF nélkül is, az E900-hoz képest nagyon sokat fejlődött a kamera (és most nem csak a pixelszámra értem). Na és a negítvumok... Nem tudom miért, de a zenelejátszó ha bluetooth fülessel használod, képtelen a háttérben menni, erre az E900sem volt képes, érdekes módon a D900-nak ez nem volt gond:) Sajnos a memórikártyát ez a Samsung is lassan kezeli, ott a képek közti lépkedés kész rémálom, érdemes telefonra menteni a fényképeket.. Valamint bár csörögni és rezegni tud egyszerre bejővő hívásnál, de üzeneteknél sajnos nem.. Nem értem azt a marketinget :O
    Egyenlőre ennyi, jöhetnek a kérdések, meg persze bármi újítást felfedezek, azt megírom..

    Life is short. Play more.

Új hozzászólás Aktív témák