Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz Vitka675 #555 üzenetére

    Itt az a baj, hogy hiszékenyek az emberek, és elhiszik, hogy visszakerül, valamint, hogy fél áron fogja adni a cuccot, és még az Intel is leviszi az árait a felére, és végre vehetik a hőn áhított 7-est.

    Engem nem érint, én sz*rok rá, hogy milyen lesz (nem fogok váltani az E4300-ról, amíg be nem dobja a törölközőt az alaplap), csak furcsállom ezt, hogy ez egyiküknek sem furcsa. Miért 259$, ha a 480$-os Intellel van egy szinten egy dzsunka tesztprogramban, és egy kétes grafikán, de ott legalább egy értelmes tesztprogramban, nem hivatalosan. Ami különösen megmagyarázhatatlan, az a Bulldozer-bukta, a Llano-bukta, a Mantahanta-bukta, a DX28-al majd gyorsabb lesz bukta után, amikről hivatalos AMD-s grafika volt a megjelenés előtt, hogy egy 80%-ról induló grafikonon 3x akkora oszlop volt a csúcs Intelhez képest...hogy újra és újra bekajálják. Aztán élesben az i5-nél rövidebb lett a 0%-ról induló grafikonon a piros csík, mert ott nem egy kiválasztatott tesztprogram volt, hanem 20-30 program, és 80%-ban nem benchmark, és a AMD marketingesei nem tudták továbbhúzni a valósnál +20%-al a piros csíkokat.

    Én szívesen megnézném, hogy mi lenne. Kíváncsi lennék. Szerintem az AMD rögtön felnyomná az árat 1000$ fölé, de tényleg megnézném. Kíváncsi lennék, hogy tényleg ennyi volt a fejlesztésekbe, vagy van már egy bármikor gyártható 3x gyorsabb CPU a fiókban.

Új hozzászólás Aktív témák