Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Achill3uS

    veterán

    értem én, hogy mindenki örül (énis elvégre AMD-vel kezdtem a tuningot anno), hogy 10+ év után végre versenyképes architekturát kapunk remélhetően jobb áron mint a mostanában megszokott monopol árpolitika amit az Intel diktál. de egyszerűen nem tudom másképp mondani, mint hogy annyira tipikusan magyar reakciókat olvasok, hogy nevetséges. kárörvendünk, hogy aki nemrégiben beruházott intel konfigra mennyire megszívja? tényleg ez lenne a szinvonal? dögöljön meg a szomszéd tehene is? első héten előrendeled a Ryzent és tényleg azt hiszed fogsz is belőle kapni amikor még a Kaby Lake is hiánycikk volt 1 hónapig? de aranyos.
    el kéne gondolkodni azon, hogy a világ talán nem a desktop piac körül forog 2017-ben, az, hogy az intel szemében a Ryzen maximum a borstörés kategóriába tartozik és a fő bevételi területet nem ez teszi ki?
    lehet utálni, de nekem unszimpatikus ez ez egész hype most már. annyi a leakelt eredmény, hogy azt se hiszem el amit kérdeznek. majd a saját szememmel látom, hogy mit fog tudni a mindenki számára mérvadó dolgokban, 3dmarkokban, játékokban, tömörítésben stbstb nem ilyen cpuz benchmark alapján (amit eddig a kutya nem futtatott), mennyiért fogják itthon adni és mennyire lesz elérhető egyáltalán, akkor lehet arról beszélni, hogy miről érdemes váltani rá. de addig ez "múbalhé".

    "De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

Új hozzászólás Aktív témák